Ceník vypůjčených věcí z půjčovny

Cena za zapůjčení na 5 dní (zpravidla vyzvednutí ve čtvrtek  a vrácení v pondělí ) v předem domluveném čase. Cena je vždy uvedena u jednotlivého výrobku.

Obřad na míru: 

Přijedeme, nazdobíme, odstrojíme a odvezeme. Zní to jednoduše? Ano jednoduché to je, pokud si objednáte naši službu OBŘAD NA MÍRU. Tuto službu využijí zejména ti, kteří chtějí mít obřad např. v přírodě, na louce, u lesa nebo tam, kde zkrátka potřebný inventář není k dispozici. Přijedeme dostatečně včas  a vše pro Vás dle domluvy nachystáme. Počkáme, až proběhne samotný obřad a pak Vám dáme prostor na to, abyste se mohli vyfotit. Cena této služby je 3500,-kč cena za zapůjčené dekorace ( možnost využít zvýhodněného balíčku, nebo výběru jednotlivých dekorací z půjčovny  )  a cena za dopravu na místo a zpět. Počítáme 10kč/km. 

Zvýhodněný balíček:

Dle Vašeho výběru: slavobrána + textilie na ozdobení ( šifon nebo tyl ) obřadní stolek, 4ks židlí, 1ks dekorace, kterou si sami  vyberete ( lucerna, svícen, váza apod. )

cena za balíček je 1 500,-kč

( cena zvýhodněného balíčku se vztahuje k službě obřad na míru )

Svatební výzdoba – dekorování na místě 

Každá zakázka je originální a vždy záleží na rozsahu, časové náročnosti a konkrétních potřebách Vaší svatby.  Proto není možné stanovit cenu bez předešlé konzultace. Pro orientační představu jsme pro Vás připravili ukázkovou  kalkulaci

DEKOROVÁNÍ NA MÍSTĚ VAŠÍ SVATBY 

ZPRAVIDLA SE JEDNÁ O DEKOROVÁNÍ : 

  • Místa obřadu – slavobrána, stolek, židle , dekorace – vše nazdobené dle Vašeho přání. 
  • Uvítacího koutku– uvítací cedule s nápisem Vítejte na naší svatbě, dekorace např. lucerničky, bedýnky apod. dle Vašeho výběru. 
  • Koutku na odkládání dárků a přáníček – dekorativní krabičky, šuplíky a cedulky dle vašeho výběru
  • Prostření svatební tabule – kompletní prostření stolů a drobné dekorace jako jsou vázičky, svícny, textilie, cedulky, možnost ozdobení židlí
  • Chill out zóny
  • Sladkého baru – základní vybavení cedulka, tácy, podnosy, poklopy ) 

ceny se liší podle počtu osob: 

do 40 osob 5 000,-kč

do 60 osob 7 000,- kč 

do 80 osob 9 000,-kč

více osob – cena je individuální

V ceně balíčku nejsou zahrnuty jednotlivé dekorace. Dále je třeba započítat cenu za dopravu na místo a zpět. Počítáme 10kč/km. 

Není zde zahrnut úklid dekorací po svatbě tj. 4.000 Kč plus doprava tam i zpět na výdejní místo (10 Kč/km) Vrátit zapůjčené věci můžete i sami a to zpravidla 2-3 dny od konání svatby.

Konzultace a schůzka je zdarma.

 Kontaktujte nás e-mailem pujcovna@vase-svatba.cz telefonicky 603189833 nebo přes sociální sítě. Rádi s Vámi probereme všechny podrobnosti a případně se domluvíme na osobní schůzce, která je nezávazná a zdarma. 

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook
Instagram

Kontakt

Vlasta Miková
pujcovna@vase-svatba.cz
+420 603 189 833